PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY KLUBU INSPIRACE
v roce 2024
!!!

Tento ročník táboru Letní Inspirace proběhne opět v Tísku.

Jelikož se nám místo konání osvědčilo a prostory se nám líbí, bude  tento rok zázemí pro oba turnusy na fotbalovém hřišti.

Termíny jednotlivých táborů:

I. turnus  od 15.07. do 19.07.2024 - fotbalové hřiště Tísek
II. turnus od 19.08. do 23.08.2024 - fotbalové hřiště Tísek

Instrukce k táborům:

Tábor je vhodný pro děti od 5 do 10 let.
Je otevřen vždy po - pá od 730 do 16 h.

Na denním programu dětí budou nejrůznější hry, výlety či návštěvy zajímavých míst. O jejich zábavu se postarají zkušené vedoucí, které mají zkušenosti a studentky pedagogické fakulty.

Maximální počet dětí je 25 na každém turnusu. Děti je možné přihlásit napříč jednotlivými turnusy.

V případě přihlášení sourozenců bude poskytnuta sourozenecká sleva. Naopak ale, pokud platíte tábor přes nejrůznější firemní benefity, je cena vyšší, jelikož nám strhávají svou provizi. Lze samozřejmě nechat proplatit i přes FKSP nebo zaměstnavatele.

Základní cena tábora je 2500 Kč. Vzhledem k růstu cen všeho jsme byli nuceni i my cenu navýšit.

Každé dítě je třeba přihlásit zvlášť, lze jej rovnou přihlásit na oba turnusy.

V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, odpolední svačinka, cestovné, pojištění, sportovní a jiné aktivity, výtvarné či sportovní potřeby pro děti, táboroví vedoucí, hospodář, nájem prostor.

Jsme připraveni na dietní stravování!!! Je třeba jej ale nahlásit předem!

Další informace na emailu: tabory@klub-inspirace.cz