PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY KLUBU INSPIRACE
v roce 2022
!!!

OBSAZENO

Tábory Letní Školka (4 - 5,99 let) a Letní Inspirace (6 - 10 let) poběží ve stejných  termínech.

Děti budou rozděleni do oddílů dle věku a bude tomu uzpůsoben i program tábora. Zároveň bude část programu spojená, tak aby třeba sourozenci mohli být spolu.

Termíny jednotlivých táborů:

I. turnus (ŠKOLKA i INSPIRACE) od 18.07. do 22.07.2022
II. turnus (ŠKOLKA i INSPIRACE) od 08.08. do 12.08.2022

Instrukce k táborům:

Pro Letní školku je nutné, aby dítě již před táborem navštěvovalo jiné předškolní zařízení a v den nástupu do tábora mělo minimálně 4 roky.

Tábor je otevřen vždy po - pá od 730 do 16 h. V případě potřeby je možné přivést dítě dříve na základě domluvy s vedoucím tábora. Zázemí pro děti je na ul. Sokolovská 910/4 v Bílovci v DS Krokodýlek a přilehlých prostorách.

Na denním programu dětí budou nejrůznější hry, výlety či návštěvy zajímavých míst. O jejich zábavu se postarají zkušené vedoucí, chůvy, které mají zkušenosti s menšími dětmi a studentky pedagogické fakulty.

Maximální počet dětí je 10 - pro Letní školku a 10 - pro Letní Inspiraci v daný den na každém turnusu. Je možné děti přihlásit napříč jednotlivými turnusy. V případě přihlášení sourozenců bude poskytnuta sourozenecká sleva :). Naopak ale pokud platíte tábor přes nejrůznější firemní benefity, je cena vyšší.

Základní cena tábora je 1600 Kč. Každé dítě je třeba přihlásit zvlášť, lze jej rovnou přihlásit na oba turnusy.

V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, odpolední svačinka, cestovné, pojištění, sportovní a jiné aktivity, výtvarné či sportovní potřeby pro děti, táboroví vedoucí, hospodář, nájem prostor.

Jsme připraveni na dietní stravování!!!

Další informace na emailu: tabory@klub-inspirace.cz

V případě dotazů nás kontaktujte !