PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY KLUBU INSPIRACE

LETOŠNÍ NOVINKA !!!

K příměstskému táboru Letní Školka se přidává starší sestra
Letní Inspirace, která je pro děti ve věku 6 až 10 let

Tábory Letní Školka (3 - 5 let) a Letní Inspirace (6 - 10 let) poběží ve stejných  termínech.

Děti budou rozděleni do oddílů dle věku a bude tomu uzpůsoben i program tábora. Zároveň bude část programu spojená, tak aby třeba sourozenci mohli být spolu.

Termíny jednotlivých táborů:

I. turnus (ŠKOLKA i INSPIRACE) od 26.07. do 30.07.2021
II. turnus (ŠKOLKA i INSPIRACE) od 16.08. do 20.08.2021

Instrukce k táborům:

Pro Letní školku je nutné, aby dítě již před táborem navštěvovalo jiné předškolní zařízení a v době tábora mělo minimálně 3 roky.

Tábor je otevřen vždy po - pá od 730 do 16 h. V případě potřeby je možné přivést dítě dříve na základě domluvy s vedoucím tábora. Zázemí pro děti je na ul. Sokolovská 910/4 v Bílovci v DS Krokodýlek a přilehlých prostorách.

Na denním programu dětí budou nejrůznější hry, výlety či návštěvy zajímavých míst. O jejich zábavu se postarají zkušené vedoucí, chůvy, které mají zkušenosti s menšími dětmi a studentky pedagogické fakulty.

Maximální počet dětí je 12 - pro Letní školku a 15 - pro Letní Inspiraci v daný den na každém turnusu. Je možné děti přihlásit napříč jednotlivými turnusy. V případě přihlášení sourozenců bude poskytnuta sourozenecká sleva :). Naopak ale pokud platíte tábor přes nejrůznější firemní benefity, je cena vyšší.

Na každý turnus je třeba se přihlásit zvlášť.

V ceně je zahrnuto: pitný režim, oběd, odpolední svačinka, cestovné, pojištění, sportovní a jiné aktivity, výtvarné či sportovní potřeby pro děti, táboroví vedoucí, hospodář, nájem prostor.

Jsme připraveni na dietní stravování!!!

V případě dotazů nás kontaktujte zde!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Délka pobytu dítěte na tábořeCena za dítě
Týdenní docházka300 Kč/den (tj. 1500 Kč/týden)
Sourozenecká sleva5 % u každého ze sourozenců
Platba přes benefity+100 Kč/týden