PRODEJ BEZLEPKOVÉHO A KVÁSKOVÉHO PEČIVA

Jelikož je mezi námi stále více osob, které mají problémy s lepkem v potravě, zařadili jsme do našeho sortimentu i prodej bezlepkového pečiva.

Na výběr budete mít k dispozici chleba i další drobné pečivo.

Dále víme, že kvásek je našemu tělu velice prospěšný, tak nás nenechala chladnými ani tato část stravy, tzn. můžete se těšit na kváskový chléb či žitné housky.

Ostatní pečivo, které není celozrnné či bezlepkové, u nás nenajdete, jelikož ho nepovažujeme z výživového hlediska jako vhodné.

Pečivo bude zatím na objednávku, jelikož nevíme výši vašeho zájmu. Závoz je dvakrát týdně - v pátek v případě klasického pečiva a ve středu v případě bezlepkového pečiva tj. tyto dny budete mít objednané pečivo nachystáno v našem obchůdku.

Objednávky provádíme v úterý do 12 h na pátek  a v pátek do 12h na středu.

Objednávky lze uskutečnit pomocí formuláře níže na e-mailu info@klub-inspirace.cz či přímo v klubu.

V případě zájmu o jiné druhy pečiva (např. sladké v případě bezlepku) nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme.

!!!  POZOR ZMĚNA BEZLEPKOVÉ PEČIVO BUDE NAVÁŽENO POUZE VE STŘEDU !!!

Objednávky bezlepkového pečiva přijímame do pátku.

OBJEDNÁVKA BEZLEPKOVÉHO PEČIVA

V případě zájmu o jiný druh pečiva (sladké apod.) nás kontaktujte.

OBJEDNÁVKA CELOZRNNÉHO A KVÁSKOVÉHO PEČIVA

V případě zájmu o jiný druh pečiva (sladké apod.) nás kontaktujte.