KURZ POWER JÓGY

Power jóga jako taková vznikla v USA v druhé polovině 90. let. Byla tak vytvořena dokonalá aktivita pro stresem a obezitou zmáhané Američany. Power jóga je zjednodušeně řečeno spojením klasické jógy s aerobními aktivitami, jako byl tehdy velice populární aerobic. Tím se získala pohybová aktivita, která odbourávala stres a zároveň formovala a zeštíhlovala postavu.

Jaké jsou hlavní rozdíly v porovnání s klasickou jógou? Nejzásadnější bude celková rychlost prováděných ásan. V power józe nejde ani tak o dokonalé prodýchání jednotlivých pozic, jako o dynamický a zároveň plynulý přechod z jedné pozice do druhé. Není zde ale pevně stanovena sada cviků, proto se hodiny liší v závislosti na cvičitelích a jejich preferencích.

Kurz probíhá každé pondělí 17:00 - 18:15 h v malé tělocvičně na GMK Bílovec.

Začínáme již 30.9. 

Lektor: Lucie Zahelová

Cena kurzu: 800 Kč /10 lekcí (od 30.9. do 2.12.2019) - nutné uhradit před započetím kurzu
(v případě, že máte zakoupenou permanentku na cvičení jógy, bude cena kurzu odečtena od zbývajících vstupů)

Způsob cvičení Lucky neznáte a nechcete kupovat zajíce v pytli? Nevadí. Máme pro vás speciální akci.

Pro klienty, kteří Lucku ještě neznají, je přichystána speciální lekce ZDARMA. 
Přijďte 23.9. a zjistěte, zda vám způsob vedení lekce sedí. Na lekci je třeba se přihlásit. Mohou přijít i stávající klienti, ale lekce jim bude strhnuta z ceny permanentky. Bez permanentky nebo předem uhrazené lekce v Klubu Inspirace není možné lekci navštívit.

Lucie Záhelová

lektorka power a hathá jógy
Jóga, jóga , jóga…moc Vás všechny zdravím, jmenuji se Lucy a jsem lektorkou Power jógy a Hatha jógy. Krom jógy se věnuji studiu Čínské medicíny a masážím…Mým koníčkem je numerologie, výklad karet, studium anatomie.
Miluju jógu, protože mi ukázala samu sebe, ukázala mi mou pravdivost a že lze žít v souladu s vnitřní intuicí, s naší buněčnou inteligencí.
Také miluju kvantovou fyziku, metafyziku a biologii víry, protože to vše dohromady dává ohromný smysl našeho bytí. A právě to co miluju, to co se mnou rezonuje se snažím na mých lekcích propojit, spojit, sladit do jednotné vesmírné energie přes duchovní filozofii jógy k vědecky podložené podstatě našeho bytí …
Dech, nádech a výdech, přítomný okamžik tady a teď, a společně s pozicemi vytváření nádherné životní energie v celém našem těle, zklidnění mysli a blahodárný vliv pro naši duši …
Mé lekce jsou plynule dynamické, spojené s řízeným dechem, abychom vytvořili sami v sobě krásnou hřejivou energii, kterou si rozdáme do každého kousíčku našeho těla…nádherný pocit proudění života a to nejdůležitější, procítění, že jsme všichni a vše jednotná energie…
Život je krásný takový jaký je…dvě slova, která miluju jsou láska a vděčnost…vysloveny s pokorou a procítěné celou bytostí...také tyto dvě slova tvoří ve vodě nejkrásnější krystaly dle japonského umělce Masaru Emota, který fotografoval zmražené krystaly vody, ovlivněné různými slovy. Lidé jsou ze 70 procent z vody a voda v nás chce proudit, k tomu potřebuje energii, naší vlídnost k sobě samému, náš vědomý pohyb…
Budu se na Vás moc těšit…na společné sdílení s úsměvem, srdečností, s láskou a vděčností k pocitu lehkosti bytí. Namaste.