JOB KLUB

• Končí Vám rodičovská dovolená a vracíte se do práce? Bojíte se, že jste všechno zapomněla?
  • Jste nezaměstnaná a nedaří se Vám najít práci?
  • Hledáte novou práci?
  • Nemáte kam se po rodičovské dovolené vrátit?
  • Nejste si jistá, jak a zda zvládnete osobní pohovor?
  • Tápete, jak napsat motivační dopis či životopis?

Pokud na některou z otázek odpovíte kladně, jste tady správně!

Připravili jsme pro vás vzdělávací poradenský kurz v rozsahu 8 hodin, jehož základním cílem je motivace a aktivizace účastníků k uplatnění na trhu práce.

V rámci kurzu se budete lépe orientovat na trhu práce a osvojíte si různé způsoby efektivního hledání práce. Naučíte se správně napsat životopis či motivační dopis, vyzkoušíte si telefonické oslovení budoucího zaměstnavatele, projdete si osobním pohovorem nanečisto. Pomůžeme vám, jak nejlépe prodat sebe sama.

Kurz není zaměřen jen na strohou výuku, ale je doplněn řadou praktických cvičení a interaktivních technik. Probíhá v rámci malé skupiny 8-10 účastníků, která se pravidelně schází 1 x týdně na 2 hodiny.

Obsah kurzu:

• Motivace k práci
  • Osobní portfolio (osobní složka)
  • Metody a techniky hledání práce
  • Písemné, telefonické a osobní kontaktování zaměstnavatele
  • Životopis, motivační dopis
  • Praktický nácvik osobního pohovoru
  • Sebeprezentace
  • Nástup do práce
  • Základní pracovně-právní otázky

"Kdo je připraven, není překvapen"

Rezervace nutná, kapacita míst je omezena. Během celého programu je zajištěno hlídání dětí v dětské herně.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mail jarkanemcova@klub-inspirace.cz nebo volejte
na tel. č. 604 365 587.
Jsou možné i individuální konzultace na konkrétní téma.

Cena celého programu je 500 Kč.