PARTNERSKÁ CESTA

Šťastné vztahy nevznikají náhodou. Vyžaduje to mnohdy velkou dávku trpělivosti, empatie, času a také, aby oba dva partneři měli spolu touhu a chuť skutečně být v srdci. Jednoduše proto, že muž a žena tvoří celek.

Abychom dostali požehnání v našem partnerském vztahu, musíme dovolit  naší srdeční, sexuální a duševní energii, aby byla otevřená a živoucí. A o to je potřeba se vědomě postarat!

Vztahy a sebepoznání k sobě nevyhnutelně patří. A proto vás zveme na intro večer jako malou ochutnávku k programu pro páry Partnerská cesta. Budeme společně sdílet, poznávat naše podosobnosti a vnášet do našich vztahů více tvořivosti a lásky.

Jedním z témat tohoto večera je prozkoumávání rozdílu mezi mužským a ženským jazykem a schopnosti vzájemného vyvažování, která může velmi pozitivně ovlivňovat váš partnerský život.

Náš partnerský příběh je příběhem lásky, zranění, úcty a každodenních starostí rodinného života se třemi dětmi. Je příběhem síly, vzájemné vůle a vize.

Díky naší společné vizi vznikl program Partnerská cesta, který si získá vaše srdce.

S láskou a úctou k Vašemu vztahu, Jana & Václav Němečkovi.Co očekává muž od ženy a žena od muže v partnerském vztahu? Co všechno na svého partnera projikujeme a jaký to má dopad na náš vztah?

Provedeme vás cvičeními, díky kterým budete mít možnost odkrýt netušené možnosti vzájemné komunikace. Díky tomu přinesete do vzájemné komunikace s partnerem více úcty a respektu. Budete mít možnost číst ve svých projekcích a to vám umožní se z nich vysvobodit.

Kdy? 24. září 2018

V kolik? 18 - 21h

Za kolik? 200,- Kč/osoba (400 Kč/pár)

Jana & Václav Němečkovi
zakladatelé a průvodci projektu pro páry Partnerská cesta

V naší práci bychom vám rádi ukázali a inspirovali vás, jak dát vztahu větší rozměr, jak otevřít láskyplnou a posvátnou sexualitu, která bude vyživovat vaše těla a plnit vaše srdce láskou. Jak žít partnerský vztah na hlubší, autentičtější úrovni. Kde úcta, respekt a láska je hlavní esencí. Je velmi uzdravující a důležité, aby lidé věřili sami v sebe, ve své vztahy a život samotný. Vycházíme z dlouholetých zkušeností z práce s páry, s jednotlivci a skupinami.