KURZ HUMAN DESIGN

Human design se dívá na vaši mapu. Díky ní objevíte vaše dary a talenty, které vám určily planety při narození.
 
Rozpis jednotlivých lekcí:
 
 1 lekce : Typy 

Čtyři typy lidí podle Human Designu

Systén Human designu dělí lidi do čtyř typů: generující, manifestující, projektující a reflektující. Lidé různých typů se od sebe liší především svojí aurou. Ačkoli je každý člověk jedinečný, určitá kvalita aury je shodná pro všechny lidi z jednoho typu. Ideální strategie (způsob rozhodování) je pro každý typ jiná a vychází právě z aury toho kterého typu.

2  lekce : Autorita

Zjistíme co je naší vnitřní autoritou

Rozhodovat se podle vaší autority jednoduše znamená, že jste dostatečně citliví na to, abyste rozpoznali pro co se rozhodla vaše energie. Taková rozhodnutí jsou v souladu z vaším vnitřním nastavením (designem) a nevedou vás do situací, na které nejste fyzicky či psychicky stavěni. Mají blahodárný účinek na vaše duševní i tělesné zdraví.

Pouze vy sami jste jediným opravdovým expertem na svůj život. Když následujete svoji autoritu, naučíte se sami sobě důvěřovat. I když vaše rozhodnutí nebudou s nadšením přijatá ostatními, budete vědět, že jsou správná pro vás. Zároveň také poznáte, jak zbytečné je očekávat, že se ostatní budou chovat podle vašich představ, nebo to dokonce vyžadovat.

Žít váš design znamená následovat moudrost vašeho těla. Autorita je tlumočníkem, který vám tuto moudrost zprostředkovává.

3 lekce : Profily

. I-ťing nebo také Kniha proměn, případně Čínská kniha proměn je soubor čínských textů, jejichž vznik se klade až do 2. tisíciletí př. n. l. V její hlavní části se jedná o řadu 64 hexagramů, obrazců složených ze šesti čar (které mohou nabývat jangové nebo jinové podoby), které představují 64 rozdílných archetypálních situací. Kniha proměn se používala (a dodnes používá) nejen jako orákulum, ale také jako filozofický a kosmologický systém, který hraje důležitou roli v taoismu, z kterého ve velké míře vycházela čínská kultura.

 
 4,5 lekce : Dary a talent
 
Zjistíme naše dary a talenty.Tak jako astrologie dělí zvěrokruh na 12 znamení, rozděluje Human design mandalu na 64 bran, neboli hexagramů. Stejně jako má každé znamení svoji charakteristiku, i každá brána představuje určitý archetypální dar a talent. Každá brána, kterou máme ve svém designu aktivovanou  představuje konkrétní dar, který v sobě neseme a který touží po projevení. Všech 64 bran v mandale Human designu dohromady představuje souhrn všech archetypálních darů a talentů, které coby lidé můžeme prožít a projevit.
 
6 lekce .Ucelení celé mapy
 
V termínech : 17.1, 31.1, 14.2, 28.2., 14.3. a 28.3.2018 vždy od 17:30 h
 
CENA ZA KURZ: 1200 Kč

Pavla Jarošová Bartková
Pavla Jarošová Bartková
lektorka Human Design

Human design mne oslovil sám. Před 7 lety jsem šla kolem televize, která byla puštěná ( běžně není :-)), uviděla jsem tam mapu human design a ta mne posadila do křesla i s plným košem prádla. Děti už spaly a já si mohla v klidu poslechnout něco o tomto systému. Poté jsem ihned šla k počítači, nechala si vygenerovat svou mapu i mapu mých dětí a poslala žádost o výklad. Koš s prádlem byl zapomenut a human design mě drží stále. Je to pro mne něco o co se můžu opřít, když nevím jak se správně rozhodnout, jak vychovat své děti, aby byly samy sebou v tomto světě. A v klidu se zasmát mým chybám, které jsou mým učitelem.