KONEC PROKRASTINACE

Jak přestat odkládat a žít naplno?

Máte problém začít něco dělat a často věci odkládáte? Znáte ten pocit, když přesně víte, co chcete, ale přesto to neuděláte? Jste nerozhodní a nedokážete si vybrat, na co se ve své budoucnosti zaměřit? Věnujete velké procento času věcem, ve kterých nevidíte smysl? 


Smyslem přednášky je naučit účastníky, jak potlačit prokrastinaci – chorobné odkládání úkolů a povinností. První část se věnuje tomu, jak zvýšit vnitřní motivaci a snížit emoční averzi. Druhá část řeší plánování času, stanovování priorit a věnuje se tomu, jak zvládat pozitivní návyky. Jak dnešní studie ukazují, naše vůle funguje podobně jako sval a dá se posilovat. Z přednášky si účastník odnáší konkrétní metody, které mu dlouhodobě pomohou zavádět nabyté znalosti do praxe.

Na semináři se dozvíte:

  • Jak zvýšit svoji vnitřní motivaci do práce skrze osobní vizi?
  • Jak v průběhu dne pracovat s vůlí a dlouhodobě ji posilovat?
  • Jak funguje náš mozek z pohledu sebeovládání a učení návyků?
  • Jak si organizovat úkoly a práci, aby úspěch byl postaven na systému?
  • Jak si osvojit metody sebekoučinku a růstového myšlení?

DATUM KONÁNÍ SEMINÁŘE 26.3.2018 od 17 h

CENA ZA SEMINÁŘ : 200 Kč

Petr Vacek
Petr Vacek
lektor, obchodní ředitel GrowJob

Petr v GrowJOBu pracuje na pozici Obchodního ředitele. V rámci konzultantské činnosti se zaměřuje na témata Sebe-disciplíny, Osobní vize, Růstové x fixní myšlení a Konec prokrastinace. Petrova vize je pomáhat lidem cítit se lépe ohledně sebe. Objevovat a pracovat s jejich potenciálem. Dělat vše pro to, aby byli úspěšnější, a žili svůj život s větší spokojeností a smyslem. „Jádro našich životů se dají rozdělit na dva druhy akcí: Ty, které uděláme a ty, které nikoliv.“ Philip Zimbardo