Z5 KE ZDRAVÍ

Cílem projektu "Z5 ke zdraví" je ukázat lidem zdravější způsob života a poradit, jak můžou žít kvalitněji, aniž by museli držet nejrůznější diety a trápit se při nich.

Projekt je zaměřen na lidi, kteří projevili zájem o své tělo, zdraví či životosprávu a chtějí v této oblasti změnit něco na sobě či své rodině. Účastníci se vzájemně motivují a vyměňují si zkušenosti, rady či dobrou náladu.
 
Výhodou skupinového setkávání je společná motivace jednotlivých účastníků. Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Struktura projektu je následující:

1. Vstupní testy
bioimpendanční analýza na speciálním přístroji, měření obvodů těla, krevního tlaku, vyplnění dotazníku o stávajících stravovacích či pohybových návycích či genetických predispozic.

2. Samotný projekt
a) přednášky o zásadách správného stravování
b) pohybová aktivita zábavnou formou
c) workshopy o možnosti změn špatně nastavených návyků

3. Výstupní testy
bioimpendanční analýza, měření obvodů těla a krevního tlaku, zhodnocení úspěšnosti projektu u konkrétní osoby.

Podmínky účasti:

a) Zúčastnit projektu se může každá osoba starší 15ti let (do 18ti let se souhlasem rodičů), která chce pracovat jak na své životosprávě příp. životosprávě svého okolí, tak sama na sobě - týká se postoje k sobě či okolí, způsobu myšlení apod.

b) V rámci projektu je nutné absolvovat minimálně:
- 20 h pohybové aktivity (tj. minimálně 1 - 2 h týdně)
- 12 přednášek o zásadách správného stravování (tj. každý týden 1 přednáška)
- 6 workshopů o tom, jak změnit špatně nastavené návyky

Celý projekt trvá 4 měsíce vč. testování.

Cena za účast v projektu je 2500 Kč (možné uhradit pomocí jednotlivých splátek).

Projekt je možné uhradit v rámci firemních benefitů (Unišek, Cadhoc, Unišek+, Relax Pass, Dárkový pass, Flexi pass, Fokus pass Bonus pass nebo tzv. FKSP).

První kolo projektu proběhne 16.1. - 30.4.2018.
Do 15.1.2018 je možné se do něj přihlásit pomocí níže uvedeného registračního formuláře. Bližší informace získáte na info@klub-inspirace.cz nebo tel: 602 727 450.