Z5 KE ZDRAVÍ

Cílem projektu "Z5 ke zdraví" je ukázat lidem zdravější způsob života a poradit, jak můžou žít kvalitněji, aniž by museli držet nejrůznější diety a trápit se při nich.

Projekt je zaměřen na lidi, kteří projevili zájem o své tělo, zdraví či životosprávu a chtějí v této oblasti změnit něco na sobě či své rodině. Účastníci se vzájemně motivují a vyměňují si zkušenosti, rady či dobrou náladu.

Výhodou skupinového setkávání je společná motivace jednotlivých účastníků. Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.

Struktura projektu je následující:

1. Vstupní testy 22.1.2018
bioimpendanční analýza na speciálním přístroji, měření obvodů těla, krevního tlaku, vyplnění dotazníku o stávajících stravovacích či pohybových návycích či genetických predispozic.

2. Samotný projekt  23.1.-10.4.2018
a) přednášky o zásadách správného stravování
b) pohybová aktivita zábavnou formou
c) workshopy o možnosti změn špatně nastavených návyků

3. Výstupní testy 17.4.2018
bioimpendanční analýza, měření obvodů těla a krevního tlaku, zhodnocení úspěšnosti projektu u konkrétní osoby.

Podmínky účasti:

a) Zúčastnit projektu se může každá osoba starší 15ti let (do 18ti let se souhlasem rodičů), která chce pracovat jak na své životosprávě příp. životosprávě svého okolí, tak sama na sobě - týká se postoje k sobě či okolí, způsobu myšlení apod.

b) V rámci projektu je nutné absolvovat:
- 20 h pohybové aktivity (tj. minimálně 1 - 2 h týdně) (na výběr - jóga, zdravá záda, maminky v pohybu, fit a v kondici dle volných míst)
- 12 přednášek o zásadách správného stravování (tj. každé úterý v 18 - 19h)
- 6 workshopů o tom, jak změnit špatně nastavené návyky (tj. každé 2. úterý v 19 - 20 h)

Celý projekt trvá 3 měsíce vč. testování.

Cena za účast v projektu je 2500 Kč (možné uhradit pomocí jednotlivých splátek).

Cena se skládá z permanentky na 20 vstupů ve výši 1400 Kč + 18ti přednášek ve výši 1440 Kč (80 Kč/přednáška) tj. sleva na projekt je 340 Kč oproti standardní ceně za jednotlivé přednášky.

Projektu se mohou zúčastnit i současní majitelé permanentek. V tomto případě uhradí rozdíl ceny projektu a potřebných vstupů na permanentce např.
a) koupená permanentka na 10 vstupů, zbývá 5 vstupů. Je nutné dokoupit 15 vstupů po 70 Kč tj. za 1050 Kč + 1100 Kč tj. cena za účast v projektu je 2150 Kč nebo
b) koupená permanentka na 20 vstupů, zbývá 15 vstupů. Je nutné dokoupit 5 vstupů po 70 Kč tj. 350 Kč + 1100 Kč tj. cena za účast v projektu je 1450 Kč.

Projekt je možné uhradit v rámci firemních benefitů (Unišek, Cadhoc, Unišek+, Relax Pass, Dárkový pass, Flexi pass, Fokus pass Bonus pass nebo tzv. FKSP).

První kolo projektu proběhne 22.1. - 17.4.2018. Do 20.1.2018 je možné se do něj přihlásit pomocí níže uvedeného registračního formuláře.

Bližší informace získáte na info@klub-inspirace.cz nebo tel: 602 727 450.