PRODEJ BEZLEPKOVÉHO A KVÁSKOVÉHO PEČIVA

Jelikož je mezi námi stále více osob, které mají problémy s lepkem v potravě, zařadili jsme do našeho sortimentu i prodej bezlepkového pečiva.

Na výběr budete mít k dispozici chleba i další drobné pečivo.

Dále víme, že kvásek je našemu tělu velice prospěšný, tak nás nenechala chladnými ani tato část stravy, tzn. můžete se těšit na kváskový chléb či žitné housky.

Ostatní pečivo, které není celozrnné či bezlepkové, u nás nenajdete, jelikož ho nepovažujeme z výživového hlediska jako vhodné.

Pečivo bude zatím na objednávku, jelikož nevíme výši vašeho zájmu. Závoz je zatím dvakrát týdně - v úterý a čtvrtek v případě klasického pečiva a v pátek v případě bezlepkového pečiva tj. tyto dny budete mít objednané pečivo nachystáno v našem obchůdku.

Objednávky u bezlepkového pečiva provádíme nejpozději v úterý do 12h na pátek a v pátek do 12 h na následující úterý. Prosíme o dodržení těchto časů. Objednávky lze uskutečnit pomocí formuláře níže.

Objednávky u klasického pečiva provádíme nejpozději v úterý do 12h na čtvrtek a v pátek do 12 h na následující úterý. Prosíme o dodržení těchto časů. Objednávky lze uskutečnit pomocí formuláře níže na e-mailu info@klub-inspirace.cz či přímo v klubu.

V případě zájmu o jiné druhy pečiva (např. sladké v případě bezlepku) nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme.

OBJEDNÁVKA BEZLEPKOVÉHO PEČIVA