PŘEDVÁNOČNÍ WORKSHOP PLNÝ CUKROVÍ

Pojďme se spolu na chvíli utišit, užít si předvánoční atmosféry a naučit se několik zdravých dobrot, které obohatí vánoční stůl. Přijďme si popovídat, ale také ochutnat, sdílet a na malý moment vydechnout. To vše a mnohem více s Mgr. Zuzanou Švédovou, Dis., nutriční terapeutkou.

Vyzkoušíme si přípravu:

• několikatero druhů zdravého vánočního cukroví bez mouky, mléka, rafinovaného cukru
  • brusinková srdíčka, ořechovo švestkové úlky
  • datlové kuličky
  • meruňkové čtverečky
  • Oreo oválky
  • mandlové kostky
  • rozinko-makové koláčky aj.

Během tří hodin si vysvětlíme benefity sušeného ovoce a oříšků, koření, bylinek a pak se společně naučíme zpracovat zhruba 8 druhů vánočního RAW cukroví, které zvládnete uchystat i v běžných podmínkách doma. Naučíme se další vánoční tipy.

Suroviny již budou nakoupeny, vy si akorát vytvoříte dle lektorky, co budete chtít umět.

Dostanete e-book s vánočním cukrovím, ochutnáte speciální bylinkový čaj a jako slaná varianta k zakousnutí bude bramborový salát s kešu majonézou

Součástí je také výklad a zodpovězení všeho, co vás bude zajímat. Vše bude chystáno tak, aby odpovídalo zásadám zdravé stravy, receptury bez alergenů, vhodné pro diabetiky, celiaky, po domluvě také pro bezlaktózovou dietu.

Cena workshopu 800 Kč.
(v ceně veškeré suroviny na přípravu cukroví, e-book, bramborový salát, nápoje - káva, voda či čaj)

Datum konání: 24.11.2018, 14 - 17 h v Klubu Inspirace

POČET MÍST JE OMEZEN !!!

Mgr. Zuzana Švédová, DiS.
nutriční terapeut, lektorka, máma malého Štěpánka

Již 8 let pracuji jako nutriční terapeut, se zaměřením na autoimunitní poruchy, blíže pak diabetes I. typu, celiakii, potravinové alergie. Publikuji pro řadu médií, pořádám semináře, workshopy, přednášky. Spíše než ke klasické medicíně, tíhnu k přírodě, kvalitní stravě, blahodárnému spánku, čisté vodě, radostnému pohybu, vyrovnaným mezilidským vztahům, neboť vše je jedno, vzájemně se prolíná a tvoří onen dokonalý celek, který nazýváme ŽIVOTEM. Sami sobě jsme těmi nejlepšími lékaři, veškeré poznání je ukryto v duši, a pokud k ní najdeme cestu, prostřednictvím čehokoli, co nás zde činí šťastnými, žádná z nemocí nedostane šanci, aby nám zde bránila v naplnění svého životního poslání.