PORADCE PRO VÝŽIVU

Katka Sanetrníková
poradce pro výživu

K problematice v oblasti výživy jsem se dostala cca před 6 lety, kdy jsem se snažila otěhotnět a nešlo to. Po změně životního stylu se podařilo. Začala jsem se touto oblastí více zabývat a zjistila jsem, že ne jen výživa, ale take psychika hraje velkou roli v tom, jak vypadáme a jak se cítíme. Nedílnou součástí toho všeho je i pohyb. Prošla jsem kurzem Poradce pro výživu a suplementaci, kde jsem získala oprávnění vést poradenství jako certifikovaný výživový poradce. V Klubu Inspirace vedu kurzy zdravého hubnutí, individuální výživové poradenství, cvičební lekce zvané Fit Klub a cvičení maminek po porodu. V rámci svého vzdělávání jsem se stala lektorkou STOBu a pod jejich záštitou vedu Kurzy snižování nadváhy pomocí tzv. teorie kognitivně behaviorální psychoterapie.