POZOR ZMĚNA TERMÍNU ZAČÁTKU KURZU!!!!
ZAČÍNÁME JIŽ V ÚTERÝ 19.9.2017 A KURZ BUDE NÁSLEDNĚ PROBÍHAT KAŽDÉ ÚTERÝ 17:00 - 19:00 HOD.

KURZ HUBNEME ZDRAVĚ

Hlavní myšlenkou našeho klubu jsou tři oblasti důležité pro správné fungování jednotlivců a to jsou POHYB, PSYCHIKA a STRAVA.

V rámci oblasti výživy pro  vás organizujeme Kurz Hubneme zdravě, který má 12 lekcí a naučí vás správným stravovacím či jiným návykům a pomůže vám vyřešit problém s váhou i sebeláskou.

Výhodou skupinového kurzu je společná motivace jednotlivých členů a vzájemná podpora při splnění požadovaného cíle.

Kurz běží každé 3 měsíce v uzavřené skupině osob, setkání je 1x týdně v rozsahu cca 1 h + 1 h cvičení formou Fit klubu. Kurz je pro skupinku max. 10 osob. Začínáme již 19.9.2017.

Cena kurzu je 1790 Kč

CO VÁS TEDY ČEKÁ?

Cílem kurzu je navodit žádoucí změny v nevhodném chování, myšlení a emocích a díky tomu změnit životní styl. Oproti jiným metodám hubnutí se metoda Kognitivně-behaviorální terapie (KBT) nezamýšlí pouze nad tím, co jíst, ale jak převést teoretické znalosti do praktického života, jak docílit splnění předsevzetí a nacvičit si vůli.

Kurz obsahuje:

Přibližně hodinová lekce cvičení pomocí vlastní váhy těla

• Cvičení je uzpůsobeno jakékoliv výkonnostní kategorii 🙂

Hodinový blok skupinové práce pod vedením poradce

Jednotlivé lekce budou zaměřeny na následující okruhy:

• Motivace k hubnutí, stanovení cíle, stanovení dílčích úkolů
  • Energetická hodnota potravin a správná skladba jídelníčku
  • Úloha pohybové aktivity při hubnutí, energetický výdej
  • Vnější a vnitřní podněty vedoucí k nadměrnému příjmu potravin
  • Udržení váhových úbytků

V kurzu obdržíte sadu brožur popisujících jednotlivé oblasti, kterým se budete v kurzu věnovat. Účastníci kurzu si budou moci ZDARMA nechat udělat fyzickou bilanční analýzu na přístroji TANITA na začátku, v průběhu a na konci kurzu.

Díky příjemné otevřené atmosféře budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy.