BEDÝNKY Z POODŘÍ

Klub Inspirace se dohodl s farmou Lička ze Sedlnic a stal se odběrným místem této farmy. Také v letošní sezóně červen 2018 - březen 2019 farma připravuje bedýnky. Ty budou tvořeny z ovoce a zeleniny pěstované v šetrné, kontrolované technologii SISPO a IPZ (www.zelinarska-unie.cz; www.oums.cz). Nejedná se tedy o produkty BIO.

Dodávky bývají na základě Dohody o odběru bedýnek, o tu si můžete napsat na e-mail bedynky@centrum.cz nebo objednat v Klubu Inspirace. Bedýnky se dodávají co 14 dnů, s možností kdykoliv odhlásit, změnit velikost i počet bedýnek na daný termín, platba do 14 dnů po odběru bankovním převodem.

Farma nabízíme dvě velikosti bedýnky:

8 - 10 kg za 310,- Kč,

4 - 5 kg za 165,- Kč (bez brambor, s možností přiobjednání)

Bedýnky jsou pestré po celou sezónu, podle probíhající sklizně. Ve složení: ovoce např. jablka, hrušky, třešně, švestky, (jahody, nektarinky, meruňky) bobuloviny plus veškerá kořenová a plodová zelenina, cibule, pórek, kedlubny, saláty, bylinky a natě. "Jako z vlastní zahrádky". Dále ještě med, kvašená zelenina, pohanka, špalda, vločky, mák… co se v Poodří urodí. Od podzimu do vyprodání zásob možnost přiobjednání podle nabídky 100% moštů.

V Klubu Inspirace je výdej bedýnek naplánován na pátky v čase  12-15 hod., 16-18 hod nebo dle dohody.