AROMATERAPIE PRO ŽIVOT

Přinášíme Vám cyklus přednášek Aromaterapie pro život, který začíná od září 2017 a skládá se z přednášky na téma Základy Aromaterapie, na který navazuje cyklus tří tematických přednášek konajících se vždy každý měsíc. Počet účastníků v jednom cyklu přednášek je max.10 osob.

Termín přednášek bude vypsán vždy měsíc před začátkem cyklu.

Na základní přednášku navazují tematické přednášky. Trvání jednotlivých přednášek se pohybuje kolem 120-190min. Součástí přednášky jsou skripta, vytvořena na dané téma. S sebou si vezměte psací potřeby.

Září 2017                    Základy Aromaterapie

Říjen 2017                 Jak zvládnout podzim ve zdraví

Listopad 2017            Aromaterapie a velký úklid

Prosinec 2017            Provoněné Vánoce

Leden                         Aromaterapie a duše člověka

Únor                           Aromaterapie a tradiční čínská medicína

Březen                       Jarní očista s pomocí aromaterapie

Duben                        Aromatické rostliny a jejich pěstování

Květen                       Jak se dostat do plavek s pomocí aromaterapie

Červen                       Aromaterapie na léto (praktický workshop)

Přihlášení a platba probíhá předem. Účastníci cyklu by měli mít za sebou vždy přednášku Základy Aromaterapie. Bez základních znalostí z oblasti aromaterapie posluchač přednášky nemusí být schopen pojmout probírané téma a rozumět všem souvislostem.

Přednáška Základy Aromaterapie se bude konat vždy před začátkem nového tříměsíčního cyklu, tzn. září, leden, duben.

Pokud bude zájem více jak deseti účastníků na přednášce, vypíše se další termín přednášky v daném měsíci a další zájemci, tak budou moci dodržet časový harmonogram tematických přednášek.

Cena základní přednášky je 200,-Kč s příplatkem za materiál 50,-Kč v případě zájmu o vlastní směs éterických olejů.

Cena jednoho cyklu přednášek je 600,-Kč.

Pokud nebudete moci přijít, pošlete za sebe náhradníka. Náhradní termín přednášky se koná jen v případě otevření dalšího cyklu v daný měsíc. Uhrazenou částku není možné vrátit zpět.

Počet míst je omezen.

Kontaktujte přednášející: Renáta Šulcová, tel.:    721 672 036, e-mail rencasulcova@klub-inspirace.cz