RODINNÉ TROJÚHELNÍKY V PRAXI

POPRVÉ V BÍLOVCI! Zveme vás na zážitkovou přednášku o novém komplexním pohledu na fungování rodin a možnosti rozklíčovat a ukončit rodová prokletí.

O čem to bude
Nefunguje-li naše mateřská rodina správně, nic dalšího se nám v životě už nedaří pořádně. Jen stále dokola lepíme záplaty na krvácející rány, ale podstaty se nedotkneme. Stále dokola se snažíme vybudovat náhradní a dokonalejší „mateřskou“ rodinu, lepší než originál. Ten je však pouze jeden a nic na světě nám jej nenahradí.

Pojďme otočit naše naprogramované rodové osudy a změnit nedostatky z mateřských rodin ve velké výhody. Pojďme se osvobodit od povinnosti pokračovat v rodových zátěžích a osudech předků, jako kdyby pro nás neexistovalo nic lepšího. Dá se s tím něco dělat, nebo je to nedobrovolné a povinné prokletí rodu, které si za trest poneseme až do konce života? A můžeme vysvobodit naše partnery, rodiče, sourozence? A naše děti? A další lidi, které milujeme?

Odpovědí na všechny dotazy tohoto typu dostanete na přednášce. Přijďte se inspirovat o jedné z možností.

Termín a místo konání
Pondělí 5. 3. 2018 | 17:30 - 20:00 h v Klubu Inspirace

Vstupné 250 Kč
Platba v hotovosti nebo na účet předem
Audiozáznam v ceně
Psací potřeby, podsedáky a přezůvky s sebou

Další informace
Zveme vás tímto shlédnout 2-dílná videa „Rodinné trojúhelníky“ na Markově osobním video-kanále youtube.cz.
Dále vás zveme se přidat do neveřejné diskusní skupiny na facebooku „Rodinné trojúhelníky v praxi“.

Marek Ščotka
Marek Ščotka
Alternativní diagnostik, emoční terapeut, rodinný terapeut, etikoterapeut, numerolog, lektor

Jsem člověk mnoha zájmů a zkušeností. Baví mě pohybovat se životem jako žák, jako učitel i jako pozorovatel. Baví mě jít dál. Jdu rád vědomě. Jdu po neviditelné životní spirále - od fantazie a snů ke konkrétním myšlenkám a tužbám, od myšlenek a tužeb k plánům, od plánů ke slovům, od slov k činům, od činů ke zkušenostem, od zkušeností k poučení, od poučení k vědomým změnám, od vědomých změn k moudrosti, od moudrosti k novým fantaziím a snům. Baví mě o věcech snít, přemýšlet o nich, mluvit o nich, dělat je, poučovat se z nich a předávat je druhým. Jsem zastáncem holistického přístupu ve všem, co jsem a co dělám.