JAK VYCHOVAT CHLAPCE A NEPŘIJÍT O ROZUM

Seminář s diskusí o klíčových obdobích ve výchově syna, o vývoji mužského mozku a důvodech tak jiného chování chlapců. Povzbuzení, že když kluci zlobí, vrtí se, ruší..., neznamená to, že jsme špatní rodiče, nebo je dítě v nepořádku.
  • Proč klucí zlobí víc než holčičky?
  • Proč mají horší výsledky ve škole?
  • Proč se stále vrtí, vyrušují a neposedí?
  • Proč si vyrábějí zbraně a neustále bojují?

Seminář odpovídá nejen na příčiny chování chlapců, ale přináší i řadu podnětů, jak s kluky zacházet, aby se neponičilo jejich mužství a zároveň rodiče přežili jejich vychovávání bez úhony.

Soustředíme se na nezastupitelnou roli muže v klíčových obdobích výchovy kluků i na mateřský neklid a úzkost, když chlapi dělají nebezpečné věci.

Datum konání: 1.12.2018 od 14:30 do 17:30 h v Klubu Inspirace
Cena 300 Kč do 15.11.2018, poté 350 Kč, v den konání 400 Kč

Maximální počet míst je 20.

Mgr. et Mgr. Vladislava Bartáková
sociolog, psycholog, máma 4 synů

Vladislava Bartáková vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze jednooborově sociologii a psychologii. Je členkou Českomoravské psychologické společnosti. Pracuje v Poradně pro ženy v tísni Aqua vitae, kde se věnuje převážně terapeutické práci se ženami trpícími postabortivním syndromem. Odborně se zaměřuje na krizovou intervenci a terapii traumatu - zvláště následků interrupce. Spolupracuje s Rodinným centrem Praha, kde vede semináře a pobytové kurzy.