PODPOŘTE NAŠI ČINNOST

Vzhledem k tomu, že jsme nezisková organizace, naše činnost je závislá na financích z grantů či dotací, sponzorských darů, materiální pomoci a činnosti dobrovolníků.

Jak nás tedy můžete podpořit vy?

NÁKUP PŘES GIVT.CZ

Chcete nás podpořit a nezaplatit ani korunu navíc? \"\"Nakupujte na internetu
přes GIVT.cz, nám tím pomůžete a vás to nebude nic stát.

Jak to můžete udělat? Návod zde.

FINANČNÍ DAR

V případě, že jste fyzickou nebo právnickou osobu, \"\"můžete si dar odečíst ze základu daně dle Zákona o daních z příjmů 586/1992 Sb.
Potvrzení o daru vystavujeme všem dárcům.

Více informací zde.

PREZENTACE FIRMY

Podpořit nás můžete i formou prezentace, čímž zviditelníte svou vlastní firmu. \"\"Tuto formu podpory si můžete účetně vložit do nákladů firmy.

Více o informací zde.

MATERIÁLNÍ PODPORA

Nemáte peněz na rozdávání, líbí se vám náš klub a chtěli byste mu také pomoci? \"\"Každá snaha o podporu se počítá.

Jak můžete našemu klubu pomoci zjistíte zde.

DOBROVOLNICTVÍ

V případě, že jste na RD nebo i nejste, ale máte čas a chuť nám \"\"vypomáhat v klubu či klubové herně, budeme rádi. Hledáme tzv. služební maminky.

Více zde.