PRONÁJEM PROSTOR

Nabízíme vám prostory klubu k jednorázovému či pravidelnému pronájmu pro vaše veřejné, firemní nebo soukromé akce nebo služby. Je možné zde zorganizovat oslavu narozenin, ať už vašich nebo vašich dětí. Klub je snadno dostupný, nedaleko bíloveckého náměstí, lze u něj zaparkovat.

Přijďte se podívat a uvidíte sami.

Ceník pronájmu
Velký sál200 Kč za hodinu
600 Kč za půldenní pronájem
1000 Kč za celodenní pronájem
Malý sál150 Kč za hodinu
500 Kč za půldenní pronájem
900 Kč za celodenní pronájem

VELKÝ SÁL

Reprezentativní prostor ve 2. podkrovním patře s vlastní kuchyňskou linkou a malou dětskou hernou o rozměru rozměru 8 x 4,5 m.
Sál je vhodný pro skupinová cvičení do 12 osob typu jóga, tai-chi, taneční lekce, kruhy, veřejné přednášky, kurzy, semináře, soukromé i firemní akce, školení, workshopy, produktové prezentace, besedy, projekce nebo meditace. Bezplatně jsou zde k dispozici pro zapůjčení karimatiky.

Kapacita je 54 míst (sezení na židlích) nebo 12 míst (ležení na karimatkách).

MALÝ SÁL

Stylový prostor v 1. patře, fungující jako dětská herna o rozměrech 4,5 x 6 m laděný vhodný pro přednášky, semináře, kurzy, firemní školení, porady, obchodní jednání, předváděcí akce, oslavy narozenin. Posezení u nízkých stolů s podsedáky příp. židlích.

Kapacita: 20 míst (sezení na židlích nebo na podsedácích), 8 míst (na karimatkách).