KDO NEPLÁČE NENÍ ČECH

90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon. Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej......

Datum konání: 29.1.2019 od 19 h

Vstupné: do 31.12.2018 299 Kč
                   do 27.1.2019 349 Kč
                   poté pouze hotově 399 Kč

Místo konání: Kino Radost Bílovec, Pivovarská ul.

Online vstupenky

Lukáš Pavlásek
český komik a finalista soutěže StarDance …když hvězdy tančí 2015.

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Napsal také několik knih, např. Z deníku Ajťáka, Ve tmě jako v ranci jdou tři počůránci a jiné. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.