SEDM DIVŮ ISLANDU

Osamělá pevnina v severovýchodním Atlantiku je druhým největším ostrovem Evropy. Dynamická geologie z něj dělá ojedinělé, mimořádně fotogenické místo. Objevíme termální prameny, gejzíry, bouřlivé vodopády, třpytivé ledovce, vulkanickou barevnou půdu i svěže zelené nekonečné plochy. Sugestivní krajina, ve které potkáme spíše zbloudilé koně nebo ovce, připomíná peklo i ráj. Autor byl na oblíbeném Islandu již sedmnáctkrát.

Diashow Jiřího Kolbaby jsou pořady, během nichž se cestovatel snaží předat svým divákům co nejvíce inspirací i strategických informací pro vlastní cestování. Pořady Jiřího Kolbaby akcentují tradičně prvky svobody, otevřenosti, tolerance, ochrany fauny a flory celé planety.

Dvouhodinový pořad je zakončen kvízem o ceny a prostorem pro otázky a odpovědi diváků.

Datum konání: 6.3.2019 od 18 h

Vstupné: do 31.12.2018 200 Kč
                   do 28.02.2019 230 Kč
                   do 06.03.2019 260 Kč

Místo konání: Kino Radost Bílovec, Pivovarská ul.

Koupě vstupenky online

Online vstupenky

Vstupenky v hotovosti lze zakoupit v Klubu Inspirace, v Městské knihovně nebo v Kině Radost od 15.10.2018.

Online vstupenky

Jiří Kolbaba
Cestovatel a fotograf

Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa. Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a diashow, stejně jako častá vystoupení v elektronických médiích. Známý je jeho mnohaletý pořad na Rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů.