TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO PÁNEVNÍHO DNA

Celodenní, prožitkový seminář pro ženy, kde se seznámíte s účinnou a ucelenou metodou „3x3“ Školy pánevního dna.

Tento ucelený koncept propojuje znalosti západní moderní medicíny s psychosomatickým pohledem a ověřenými postupy a technikami východních nauk. Vnímá ženu a její pánevní dno, nejen ve fyzické rovině, ale také v emoční a energetické. Hledá a nachází souvislosti mezi svaly, emocemi a ženskou energií.

1. rovina fyzická
vysvětlení základních anatomických pojmů, pomocí modelu se naučíme lokalizovat tři základní svalové vrstvy pánevního dna, které pak budeme za pomoci jemných cvičení hledat a aktivovat, práce s dechem, vědomá relaxace.

2. rovina emoční
psychosomatický pohled na naši pánev, ženské pánevní dno je citlivý emoční barometr, využijeme bioenergetická cvičení, která nám pomohou uvolnit napětí a blokace v pánevní oblasti.

3. rovina energetická
napojíme se na naše pánevní dno pomocí jednoduchých technik vycházejících z východních nauk, naučíme se pomocí tzv. PC pumpy čerpat ženskou energii.

Seminář je vhodný pro ženy všeho věku, které si chtějí prohloubit vnímání svého těla, zpevnit a posílit pánevní dno, jako prevence proti bolesti zad, inkontinenci a gynekologickým obtížím. Pomůže uvolnit napětí uložené v pánevní oblasti, naplno prožívat sexualitu, obnovit vitalitu a radost ze života.

Cena kurzu je 1400 Kč

Datum a místo konání 16.3. od 9:30 do 17:30 v Klubu Inspirace

Bc. Kateřina Skotnicová

lektorka Školy pánevního dna
Je průvodkyni žen na jejich cestě k vnitřní ženské síle, věnuje se ženství, pánevnímu dnu, sexualitě a její velkou vášni jsou ženské cesty. Více o Kateřině na www.katerinaskotnicova.cz .