NASTARTUJTE SVÉ ZDRAVÍ

Vzhledem k tomu, že pokud chceme v našem životě cokoliv změnit, pracujeme s vaším podvědomím a jste schopni vyřešit téměř jakýkoliv problém, který vás tíží. Podvědomí pracuje tady a teď. Nezajímá ho minulost ani budoucnost. A toto funguje úplně u každého. :-)

Je spoustu metod, jak si pomoci sám. Já používám následující:
Metoda EFT je mocným nástrojem na změnu a uvolnění negativních emocí, zkušeností, přesvědčení i navyklých vzorců chování. Dává nám vnitřní pocit svobody, uvolnění, klidu i svobodnou možnost volby. Zároveň pomáhá rozkrýt a uzdravit skutečné příčiny mnoha onemocnění fyzického těla i psychických potíží.
Metoda TKM
Vše, co s námi vibruje, je přitahováno do našeho života. Ovšem ne vždy se jedná o záležitosti pozitivní. Negativní vibrační energie, které v sobě neseme, mohou do našeho života přitahovat to, co je nám nepříjemné. Strach má totiž velmi silné vibrace.
Tato metoda využívá techniky propojení těla a mysli na vědomé i podvědomé úrovni. Využívá poznatků kvantového světa a je snadno, rychle a efektivně aplikovatelná v životě.

Datum konání: 23.4.2019 od 17:30 h v Klubu Inspirace
Cena: 180 Kč do 31.3.2019, poté 200 Kč

 

Kateřina Sanetrníková

osobní poradkyně, kouč, lektorka, máma tří malých uličníků
Poprvé jsem se s něčím pro mě "nadpozemským" a nepochopitelným setkala v době, kdy jsem chtěla poprvé přes 8 lety otěhotnět a nedařilo se mi. Pomocí postupné změny stravovacích a životních návyků a Shiatsu se nám nakonec splnil náš sen o dítku. Pořád jsem ale nechápala souvislosti. Jak je to najednou možné. K tomu vědění jsem musela postupně dospět. Došlo mi, že abych se v životě cítila dobře musím následující: 1) nesedět doma na gauči - pohyb 2) změnit svůj pohled na stravování - potrava 3) myslet v rámci možností pozitivně - psychika Tři důležité "P" k tomu, aby nám bylo v životě hej. Ano lehce na cvičišti těžko na bojišti si řeknete. Jak to mám ale udělat? Stejně jako já. Když jsem to ale dokázala s pomocí jiných já, dokážete to vy s mou pomocí a pomoci nejrůznějších emočních technik také.