V LEDNU OTEVÍRÁME MINIŠKOLKU KROKODÝLEK!

!!! DÍTĚ JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT JIŽ NYNÍ !!!

LÉKARNIČKA NA LÉTO S DĚTMI

beseda s lékárnicí maminkou jak na nejčastější letní zdravotní potíže nejen u dětí

Farmabyznys na jedné straně, zázrační léčitelé na straně druhé a mezi tím velká diskuzní fóra. Jak v dnešním světě získávat kvalitní a užitečné informace o zdraví a léčení?
Jmenuji se Alexandra Hašková a jsem jedna z lékárnic maminek, zdravotnic s ženským citem, které si daly za cíl ukazovat cestu šetrného a účinného léčení nejen dětí. Cestu, která vychází ze současného vědeckého poznání, a přitom respektuje individualitu každého dítěte a intuici každé matky. Cestu, která nedělí léky na „konvenční“ a „alternativní“, ale hledá pro každý případ léky šetrné a účinné. Cestu, která nechce jen odstraňovat příznaky, ale hledá a odstraňuje příčiny. Chystáte se s dětmi na dovolenou? Na prázdniny k vodě, do zahraničí nebo jen tak na výlet? Přemýšleli jste už dříve, co vše s sebou zabalit do lékárničky na co kdyby? Jak se vybavit vědomostmi a zachovat klidnou hlavu při nejčastějších letních zdravotních potížích s dětmi? Už Vás nezaskočí tolik nejčastější stavy jako dehydratace, úpal, úžeh, průjmy, střevní virózy, cestovní nevolnosti, ušní či oční potíže. Zajímá Vás jak na odřeniny a drobná poranění všeho druhu? Jak na fotoprotekci a ošetření spálenin od slunce, či jak správně odstranit klíště? Zazní konkrétní tipy. Co se hodí skutečně zabalit a co je jen reklamní tlak dnešní doby? Pokud hledáte odpovědi na tyto otázky, přijďte 16. května od 17 hodin do Klubu Inspirace v Bílovci. Společně probereme tato i další témata, která Vás budou zajímat. S sebou si vezměte psací potřeby pro případné poznámky do připraveného materiálu, který si následně odnesete domů.
Vstupné 120 Kč

Alexandra Hašková

lékarnice, maminka 2 dětí
Cyklus povídání o zdraví s lékárnicí maminkou dvou ratolestí. Její motto zní „Kojím, nosím, respektuji a přes to „prodávám“ léky.“ Jak to? Existuje v dnešní uspěchané době plné internetových laických diskuzí na téma zdraví místo pro Vašeho lékárníka, který Vás zná a může poskytnout jen dobrou radu namísto tašky plné přípravků zaručujících účinnou tabletku na každý neduh? Velké řetězcové lékárny a internetové pilulkové kolosy se radují. Na druhé straně je doba dalšího extrému, který těží z fobie k době chemické. Vlna léčitelů, babských rad a velmi atraktivního návratu k přírodě. Zní to hezky přirozeně, ale? Mnohdy se jedná o rady zcestné, neúčinné a nezřídka opět lákající ke koupi zaručeně účinných přírodních přípravků. Jak se v tom vyznat? Jde to i jinak? Já věřím, že existuje cesta, která Vás naučí rozeznávat tyto dva extrémy. Přijďte se přesvědčit. Zajímá mě Váš názor i zkušenosti. Ráda Vás provedu pěšinkami nekomerčních léků a odborných rad zdravotnice s citem a zkušenostmi maminky, které se hodí znát. Je mi blízké hledání příčiny a šetrný způsob léčby.