KURZY ENKAUSTIKY

Nebaví vás žehlení? Pak možná začne díky tzv. enkaustice, kdy ovšem nežehlíte košile, ale překrásné obrázky za použití barevných vosků. Přijďte se naučit tuto nenáročnou a nevšední techniku malování, u které vypnete, zapomenete na starosti všedního dne a budete odcházet plní nadšení z toho, co všechno lze touto pozoruhodnou technikou vytvořit.

Kurz trvá 3 hodiny. Minimální počet účastníků jsou 4 osoby, jinak se kurz v daném termínu ruší. Rezervujte si prosím místa včas!

Aktuální termín kurzu:

13.02.2019 17 - 20 h - začátečníci
13.03.2019 17 - 20 h - pokročilí

Cena kurzu: 550 Kč

Karla Miková

Lektorka enkaustiky, blogerka, příležitostná redaktorka, máma pětiletého neposedy
Karla Miková vystudovala obor cestovního ruchu na VŠB - TU Ostrava, ve většině svých zaměstnáních se ale věnovala redakční činnosti. Nyní pracuje jako asistentka pedagoga. V roce 2010 jí opakující se sny o zvláštních obrazech donutily osvojit si techniku zvanou enkaustika a posléze zjistila, že dokáže v meditativním stavu vytvářet své obrazy ze sna. Dnes již enkaustiku využívá nejen k malování obrazů, ale i k tvorbě přáníček, kalendářů či energetických karet, které jsou souhrnem jejich nejsilnějších obrazů a obsahují také vlastní, pozitivní afirmace. Tuto malířskou techniku zároveň sama vyučuje.