JAK NASTAVIT HRANICE (NEJEN) U DĚTÍ

Hranice.
Téma staré jako lidstvo samo. Hranice je potřeba nastavit. Znát. Chránit. Bránit. Hranice jsou přirozené i umělé. Hranice se omotávají ostnatným drátem, abychom se oddělili od něčeho, co je za nimi. Hranice řeší státy. Hranice řeší rodiče při výchově. Hranice si nastavujeme s partnerem, rodiči.

Tak si o nich pojďme popovídat. Poznat ty naše. A pochopit, jak s nimi pracovat. Tak aby se nám společně dobře žilo.

Co si odnesete:

Pochopíte, kde téma hranic začíná a bez čeho se budete bezradně točit v kruhu.
Ujasníte si jak stavět hranice, které ale nejsou neprůchozí bariérou.
Řekneme si jeden tip, který vám pomůže říkat NE.
A další inspiraci, kapku nadhledu a snad dobrou náladu.

Datum konání: 29.4.2019 od 17:30 h v Klubu Inspirace
Cena: 200 Kč

Michaela Holišová

kouč, lektor, máma 3 dětí
15 let tvořím a vedu týmy. Různé – ve výrobních firmách, službách i neziskovce. 8 let vychovám tři děti. Různé. K tomu koučuji, konzultuji, učím. Lídry, učitele i “obyčejné” lidi. Ty, kteří chtějí změnu. Baví mě různorodost a příběhy. Mám ráda rovnováhu a celistvost. A tak se snažím vše pospojovat a inspirovat (se).