JAK NENALETĚT NA FINANČNÍM TRHU
ANEB
KURZ SEBEOBRANY VE FINANCÍCH

„Výplatu si spočítat dovedu, kupuji pouze to, na co mám, zbytečně neutrácím, tak co mi bude kdo povídat o financích…“

I přesto veřejné průzkumy neustále poukazují na slabou finanční disciplínu obyvatel, nesprávné nakládání s vlastními financemi a problémy s šetřením peněz. Díky tomu hodně lidí celý život zápasí s dluhy, nejsou schopni vytvořit dostatečnou finanční rezervu, jsou na hranici jednoho chybného kroku od ekonomického kolapsu.

Svět financí je mnohem složitější, než se zdá. Kdo mu nerozumí, často se nechá napálit. Na jeho sebevědomí a malé znalosti dlouhodobě doplácí celá rodina.

Přijďte se vážně i nevážně pobavit o tom, jak fungují některé základní finanční mechanismy, kdy jsou pro vás výhodné a kdy vám jen někdo chce za provizi něco prodat.

Provedu vás životním příběhem pana Šťastného a slečny Krásné. Dozvíte se, jaké využívat bankovní účty a proč, co dělat s úsporami, jak si co nejlevněji pořídit vlastní byt nebo dům, jak je dobré financovat koupi auta nebo dovolené. Zjistíte, jak spořit pro děti, jak zbytečně neplatit pojišťovnám, jak si zajistit slušný důchod a mnoho dalšího…

Vždyť mít informace, je ta nejlepší cesta k FINANČNÍ NEZÁVISLOSTI…

Datum konání: 1.4.2019 od 17:30 do 20 h v Klubu Inspirace

Cena: 150 Kč do 31.3.2019, 200 Kč na místě

Ing. Ján Kalocsányi

finanční specialista
Jsem technicky myslící člověk a je mojí přirozeností, že všechno podrobuji detailní analýze. Život mne ale naučil, že bez dostatečných informací jsou výsledky analýz často chybné a zavádějící. Stejně jako většina lidí jsem měl představu, že financím rozumím a nepotřebuji žádné rady. Žil jsem jako mnoho jiných, s dluhy, se sny, ale bez plánování budoucnosti, několikrát jsem se nechal ve financích napálit… Nyní již 10 let naplno pracuji ve financích a rozvíjím myšlení lidí k jejich finanční jistotě a dosažení finanční svobody. Pomáhám jim zorientovat se ve světě financí, přestat otročit penězům a začít si díky správnému plánování lépe plnit své životní sny.