V LEDNU OTEVÍRÁME MINIŠKOLKU KROKODÝLEK!

!!! DÍTĚ JE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT JIŽ NYNÍ !!!

KURZ ARTETERAPIE

Téma „Kdo jsem?“

Malování je jednou z nejstarších forem terapie. Skrze malbu promlouvá naše nevědomí, a v díle se tak mohou projevit zasunuté či nepřiznané emoce, vzpomínky či bloky, ale i zapomenutá přání, touhy a překvapivé schopnosti.

Na kurzu se budete učit skrze malbu a pomocnou imaginaci vidět a přijímat všechny aspekty svého Já, ventilovat emoce, naučíte se malovat tak, abyste mohli v těžších chvílích ulevit své duši. Nehodnotí se přitom výtvarný projev, neboť důležitý je samotný proces tvorby.

Kurz je složen ze čtyř bloků:

1. blok: Můj výchozí a cílový stav
  2. blok: Energie mého Já
  3. blok: Hvězdné nebe (mé postavení ve společnosti)
  4. blok: Vnitřní žena a vnitřní muž

Kurz trvá 3-4 hodiny.  Kurz povede blogerka a malířka Karla Miková.

Cena kurzu: 450 Kč
(V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály, potřeby pro  malování)

Termín konání: 18.7.2019

Registrace na e-mailu: info@klub-inspirace.cz nebo přímo u lektorky.

Karla Miková

Lektorka enkaustiky, blogerka, příležitostná redaktorka, máma pětiletého neposedy
Karla Miková vystudovala obor cestovního ruchu na VŠB - TU Ostrava, ve většině svých zaměstnáních se ale věnovala redakční činnosti. Nyní pracuje jako asistentka pedagoga. V roce 2010 jí opakující se sny o zvláštních obrazech donutily osvojit si techniku zvanou enkaustika a posléze zjistila, že dokáže v meditativním stavu vytvářet své obrazy ze sna. Dnes již enkaustiku využívá nejen k malování obrazů, ale i k tvorbě přáníček, kalendářů či energetických karet, které jsou souhrnem jejich nejsilnějších obrazů a obsahují také vlastní, pozitivní afirmace. Tuto malířskou techniku zároveň sama vyučuje.